Articles, News, Ideas...

Blog

Show:

1 2 3 4 5 6 7 8


16/09/2012

Balíme se na další cestu, odlétáme tento čtvrtek

Zdravíme všechny příznivce našich cest za dobrodružstvím! Právě se balíme na další cestu, na kterou vyrážíme tento čtvrtek 20.9. a vrátíme se 1. prosince. Hlavní cíle naší cesty jsou tentokrát 3: polostrov Valdés v Argentině, jižní Patagonie na pomezí Argentiny a Chile (konkrétně Torres del Paine a Los...

Full articles
0 Comments

15/09/2012

Into the wild na facebooku

Konečně jsme i na facebooku, takže se s námi můžete propojit i tady. Budou vám tak chodit pravidelné informace o našich aktivitách, aniž byste museli pravidelně sledovat náš web.

Full articles
0 Comments

31/08/2012

Absolvovali jsme jedinečný zdravotní kurz ZDrSEM

Zúčastnili jsme se unikátního kurzu první pomoci ZDrSEM HORAL specializovaného na pomoc při nehodách v odlehlých oblastech. Jednoznačné hodnocení - BYLO TO ÚŽASNÉ! Doporučujeme všem, kteří se pohybují mimo rychlý dosah záchranky. Čtyři a půl dne jsme si na vlastní kůži (doslova) zkoušeli záchranu při různých...

Full articles
0 Comments

21/08/2012

Článek v časopisu Příroda WILDLIFE 9/2012

V novém čísle časopisu Příroda WILDLIFE si můžete přečíst další vyprávění z našeho prosincového pádlování mezi žraloky, krokodýly a aligátory ve floridském Everglades.

Full articles
0 Comments

06/06/2012

Výstava v Academii na Václavském náměstí

Výstava fotek se z radnice Prahy 5 přesunula do prostoru literární kavárny Knihkupectví Academia na rohu Vodičkovy ulice a Václavského náměstí v Praze. Podívat se můžete zajít kdykoliv i během víkendu až do 29. června.

Full articles
0 Comments

30/05/2012

Perfektní survival

V sobotu 26.5. jsme s Jančou vyrazili na extrémní závod EPOsurvival. Čekalo nás třináct hodin orienťáku, horského kola, běhání, plavání, skákání v lomu do vody, prozkoumávání štol a dalších parádních disciplín. Nakonec jsme domů totálně vyčerpaní, ale spokojení a s bronzem v kapse. Vtipnou reportáž Gabči...

Full articles
0 Comments

21/05/2012

Článek v Rockpoint katalogu

Jestli se vám do ruky dostane katalog od RockPointu, koukněte na stranu 100. Můžete si tam přečíst náš článek z kajakování v Everglades a pokochat se akční fotkou Janči v bažině. Sice na ní není ani trochu poznat, ale zasvěcení vědí, kdo se skrývá pod rouškou proti komárům.

Full articles
0 Comments

10/05/2012

Velký úspěch pro outdoorovou mapu Prahy

Interaktivní mapa možností outdoorových sportů  na webu Outdoor v Praze získala od Kartografické společnosti České republiky nominaci mezi nejlepšími produkty v soutěži „Mapa roku 2011“. Držte nám palce na vyhlášení konečných výsledků 17. května! 

Full articles
0 Comments

09/05/2012

Rozhovor o seakajakování na rádiu Regina

V sobotu 28.4. jste si mohli poslechnout další rozhovor na téma seakayaking, tentokrát v rádiu Regina s Monikou Babickou. Jestli ho někdo čirou náhodou nestihl (je to málo pravděpodobné, ale stát se to může :-)) a rád by si ho ještě pustil, tak stačí navštívit tenhle odkaz. Povídání je asi na 20 minut a hlavním tématem...

Full articles
0 Comments

04/05/2012

Vernisáž je za námi, výstava potrvá ještě měsíc

Ve středu 3.5. proběhla vernisáž naší výstavy, díky moc všem, kdo se přišli podívat. Na reportáž televize Prahy 5 se můžete podívat pod tímto odkazem. Fotky budou na radnici až do 31.5., tak ať se Vám líbí! Autorem následujících fotografií z vernisáže je Michal Fairaizl.

Full articles
0 Comments

1 2 3 4 5 6 7 8

Top gallery

Selection of our most favourite wildlife pictures

e-Shop

Printed and framed photographs, a bit of wilderness for your interior.