Partneři

Vybrat zemi:

Hlavní partneři

Campiri

První český rezervační portál pro obytná auta a karavany

www.campiri.cz

OutdoorVisit

Nejlepší web pro rezervaci outdoorových aktivit po celém světě. Je to projekt, kterému se věnujeme s maximální péčí, tak aby všechny nabízené aktivity, ať už na Islandu nebo v Barceloně, byly zážitkem na celý život. 

www.outdoorvisit.com

Outfanatic.com

Česká outdoorová sociální síť.

www.outfanatic.com

GIScom v.o.s.

Výuka geografických informačních systémů pro jednotlivce i skupiny. Unikátní dvoudenní školení, které vás provede problematikou GIS a naučí vás ho efektivně využívat v praxi. Kurzy probíhají ve volně dostupném programu Quantum GIS. Program je k dispozici zdarma. Znalosti získané v našich kurzech jsou snadno aplikovatelné i na ostatní GIS programy.

www.giscom.cz

Prima Zoom

Jednoduše nejlepší dokumentární kanál na světě :-) Michalova práce na Primě Zoom spočívá v autorství nápadu a přípravě konceptu.

www.prima-zoom.cz

Viasat Nature

Michal inicioval a měl na starosti vznik středo a východoevropeské verze kanálu. Viasat Nature v současnosti vysílá dokumenty o divoké přírodě do 28 zemí světa a v roce 2011 přibyla i HD verze.

www.facebook.com/ViasatCRaSK

Rock Point

Česká síť obchodů s vybavením pro turistiku a outdoor. Rock Point nabízí oblečení, boty, batohy, stany, spacáky, horolezeckou výbavu a nejrůznější užitečné doplňky pro outdoorové aktivity. Jako partner nám Rock Point pomáhá s vybavením pro naše cesty.

www.rockpoint.cz

Centrum FotoŠkoda

Centrum FotoŠkoda tvoří spojením obchodu, služeb a kultury jedno z největších a nejkrásnějších fotografických center v Evropě. Profesionálně vyškolení prodejci poradí s výběrem fotografické techniky a zákazníci naleznou širokou škálu služeb a produktů  v kamenné prodejně nebo prostřednictvím internetového obchodu www.fotoskoda.cz. Michal je jednou z tváří firmy a Centrum FotoŠkoda je tak jedním z našich nejdůležitějších partnerů. Jejich profesionální práce i podpory si moc vážíme.

www.fotoskoda.cz

JUREK S+R s.r.o.

Skvělý český výrobce stanů, jejichž model Extrem Top 2.5Duo Lite jsme si po mnohaletých výborných zkušenostech s modelem Tramp vybrali jako nejlepší na trhu pro naše aktivity. Firma vyrábí kromě stanů také spacáky, karimatky a další vybavení.

www.jurek.cz

ZDrSEM: kurzy první pomoci zážitkem

Kurzem "ZDrSEM horal" nás provedla úžasná skupina lékařů, záchranářů, pracovníků IZS a dalších lektorů. Na těchto seminářích se rozhodně nesedí v lavicích, ale vše se procvičuje přímo v akci během velmi věrohodných simulací. Vřele doporučujeme každému!

www.zdrsem.cz

EXAC s.r.o.

Český a Slovenský zástupce předního světového výrobce programu pro zpracování videa - Pinnacle Systems. S programem Pinnacle Studio HD Ultimate Collection s velkou spokojeností upravujeme veškerá videa z našich výprav.

www.pinnaclesys.cz

Zoner Software

Zoner Software je česká firma vyrábějící světový software. Jejich Zoner Photo Studio 14 je podle nás nástroj s daleko nejlepším poměrem cena / výkon na trhu a používáme ho k úpravě veškerých našich fotografií.

www.zoner.cz

Aquapac

Ochranné pouzdro na foťák Aquapac jsme měli už na Aljašce a díky němu se nám podařilo vyfotit například unikátní fotku Janči na kajaku vedle velryby. Momentálně používáme na ochranu zrcadlovky pouzdro Aquapac SLR.

www.aquapac.cz

MEGAPIXEL - Centrum digitální fotografie

Od Megapixelu máme s příjemnou slevou foťák Canon G12 a k němu potápěčské pouzdro - dohromady slušný amatérský komplet na podvodní fotky za dobrou cenu.

Specialista na digitální fotoaparáty, videokamery a fotografické příslušenství. Velký výběr zboží v prodejnách v Praze, Brně a Ostravě. Zásilkový obchod s expedicí do 24 hodin, fotografické kurzy se zkušenými lektory a tisk fotografií až do šíře 107 cm. Odborně také poradí s výběrem fototechniky a my jsme se u nich účastnili kurzu "Nejčastější fotografické chyby".

www.megapixel.cz

Moris distribution (Led Lenser, Leatherman)

Od Led Lenseru máme výborné čelovky H7R. Led Lenser je průkopník v oblasti LED technologií. Většina modelů je testována v nejnáročnějších podmínkách. Používají je např. speciální armádní útvary, bezpečnostní složky nebo záchranáři.

www.ledlenser.cz

Partneři Kanada 2013

Valley Wake Park

Perfektní wakeboardingový areál kousek od Vancouveru. Dva vleky na rybníku vedle letiště, skvělí lidi a spousta srandy. Speciální poděkování patří především Kurtovi!

www.valleywakepark.com

Partneři Aljaška 2013

Alaska Vistas

Alaska Vistas z aljašského ostrova Wrangell nás vybavili kajaky a dalším vybavením na naše pádlování k medvědům na observatoř Anan.

www.alaskavistas.com

Partneři Galapágy 2012

SAMBA

Na romantické plachetnici Samba jsme strávili 8 dní. Díky jedinečnému iteneráři jsme měli možnost navštívit všechny západní a centrální ostrovy. Jestli byste na Sambě rádi Galapágy prozkoumali, napište nám, rádi Vám s tím pomůžeme.

SAMBA - plavba po GalapágáchSAMBA - plavba po GalapágáchSAMBA - plavba po GalapágáchSAMBA - plavba po GalapágáchSAMBA - plavba po GalapágáchSAMBA - plavba po Galapágách

www.sambagalapagos.com

Café Scuba

Café Scuba nám poskytlo příjemné ubytování v městečku Puerto Ayora na ostrově Santa Cruz. Kromě pěkných pokojů tu mají i vlastní restauraci, divecentrum, nádržku pro mytí neoprenů a moc sympatickou paní domácí.

Café Scuba najdete na mapě Puerto Ayora.

Café Scuba - ubytování GalapágyCafé Scuba - ubytování GalapágyCafé Scuba - ubytování GalapágyCafé Scuba - ubytování Galapágy

Galatravel

Agentura nabízí výlety po Galapágských ostrovech. Setkali jsme se tu s chlapíkem jménem Rodrigo "Džogo", který nám pomohl se zařízením plavby po ostrovech. Agentura sídlí v městečku Puerto Ayora na ostrově Santa Cruz.

www.galatravel.com.ec

Hospedaje Nathaly

Příjemný hostel s rodinným zázemím, ve kterém jsme strávili spoustu nocí během našeho pobytu na ostrově San Cristobal. Nathaly a její dcera se o nás báječně starali a každý den jsme se těšili na jejich výborné večeře.

hospedajenathaly.com

Partneři Argentina 2012

NA PRAIA

NA PRAIA je půjčovna a škola kajakování, windsurfingu a horských kol, kterou založil a provozuje Oscar Comes. Tenhle blázen do veškerých vodních sportů nám pomohl poznat poloostrov Valdés v plné jeho kráse. Půjčovna je přímo na pláži v Puerto Madryn.

NA PRAIA - Puerto Mydryn - Valdés - ArgentinaNA PRAIA - Puerto Mydryn - Valdés - ArgentinaNA PRAIA - Puerto Mydryn - Valdés - Argentina

www.napraia.com.ar

Southern Spirit

Southern Spirit pořádají plavby na malých výletních lodích v přírodní rezervaci, do které každoročně připlouvají velryby porodit svá mláďata. Měli jsme tak možnost prohlédnout si tyhle giganty opravdu zblízka. Vyplouvají z městečka Puerto Piramides.

Southern Spirit - Valdés - ArgentinaSouthern Spirit - Valdés - ArgentinaSouthern Spirit - Valdés - Argentina

www.southernspirit.com.ar

Juan Signorelli

Rodina Signorelli žije v malé rybářské osadě na Playa Larralde na polostrově Valdés. Denně vyplouvají lovit ryby a ručně sbírat vzácné mušle pro nejlepší restaurace v Argentině. Rybařit můžete vyrazit s nimi - tel. 280-1542 0 2121.

Partneři Florida 2011

Ivey House - NP Everglades

Lidé z hotýlku Ivey House v srdci městečka Everglades nám pomohli zařídit seakajakářskou výpravu napříč evergladeskými močály. Vybavili nás kajaky, kompletním vybavením a dovezli na jih Floridy do Flaminga, kde naše cesta začínala.

iveyhouse.com

Art N' Diving - Crystal River

Rodinné dive centrum s ubytováním v Crystal River, o které se stará česká malířka Pavla Bratská spolu se svým manželem Fredem. Zřejmě nejlepší lokalita na světě pro plavání s kapustňáky, k nimž vás dovezou svou lodí.

artndiving.com

Rainbow reef dive centers - Key Largo

Key Largo - pravděpodobně nejzajímavější místo pro potápění na Floridě. Při stejné ceně jako ostatní centra Vám Rainbow reef dají i doprovod divemastera. Byli jsme spokojeni a můžeme doporučit.

www.rainbowreef.us

Key largo dive center - Key Largo

Dobře umístěné divecentrum na Key Largo, které nabízí ponory s maximálním množstvím šesti potápěčů na lodi. Kromě klasického potápění organizují například i podvodní lovení langust.

www.keylargodivecenter.com

Partneři Aljaška 2010

Adventure 60 North

Rick Brown a jeho tým ve Sewardu na jihu Aljašky nás vybavili kajaky i kompletním vybavením a zajistili přepravu do několik hodin vzdáleného zálivu, kde nás za 10 dní loď zase vyzvedla.

www.adventure60.com

Top galerie

Výběr našich nejoblíbenějších fotografií divokých zvířat.

Foto z cest

Fotografie z našich výprav.

e-Shop

Vytištěné a zarámované fotografie, kousek divočiny do vašeho interiéru.